O nás

Ponúkame relaxačné masáže, kozmetické masáže, tantrické masáže, poradenstvo, workshopy, kurzy z našej oblasti v ktorej sme riadne vyškolení. A nie len to...

Ponúkame oázu pokoja, berieme pocit osamelosti, vnášame radosť do života.

Našim cieľom je cítiť vašu spokojnosť, uvoľnenie, bezpečie. Pomáha nám pri tom nádych a výdych.

Očakávame za to vašu dochvíľnosť, slušnosť, štedrosť a dodržiavanie hraníc.

Naše telá sú texty, ktoré nesú spomienky a preto spomínanie nie je nič menej ako reinkarnácia." Katie Cannonová

Nahota nie je iba o šatoch. Nahota znamená odhaliť svoje pocity, starosti, túžby, každý aspekt vašej duše, osobnosti."

Povedali ste o nás

"Na masáže chodím sporadicky pre nedostatok voľného času. No keď už prídem, úplne sa oddám. Nemám potrebu kontrolovať čas. Užívam si ticho a vychutnávam si vône oleja. Ďakujem."

Barbora

"Zažil som nie len famóznu masáž, ale aj príjemný rozhovor. Chodieval som na pravidelné "siesty", kde som prišiel na rôzne inšpirácie. Zachránili mi vzťah, pomohli pochopiť ženské vnímanie. Rád prídem znova ak budem mať cestu okolo."

Lukáš

"Čisté, slušné prostredie, profesionálny dotyk plný lásky, skúsené a jemné ruky, ktoré vždy vedia čo robia. Suverénne najlepšia masáž široko ďaleko."

František

Náš tím

Oli

Takmer 10-ročná prax v oblasti starostlivosti o ľudské telo...V súčastnosti sa venujem relaxačným masážam, robím aj lymfodrenážne masáže, tantrické masáže hlavne pre ženy. Tantre sa venujem ako celku - je to pre mňa istý životný štýl. Nie je to pre mňa erotika ako to možno mnohí ľudia chápu. Ani tantrické masáže nie sú erotické, i keď sa pracuje so sexuálnou energiou. Sexuálna energia a sex sú dve odlišné veci..

Sonja

Začínajúca, no šikovná externá masérka na výpomoc.. Robím relaxačné masáže. Mám rada ľudí, som ukecaná, ale viem byť aj ticho a počúvať..

Môžte to byť vy

Hľadáme do tímu spoľahlivú milú masérku, alebo príjemnú ženu na tantrické masáže. V prípade potreby zaškolíme..

Budeš to ty?

...

Máte záujem o spoluprácu?

...

Si spoľahlivá/spoľahlivý?

...