Ponuka

Čo je tantra?

Tantra nie je primárne o sexualite a intimite ako sa to mylne chápe. Tantra je učenie osobnostného rozvoja, ktoré zahŕňa aj tému sexuality a intimity, ale nie len to. Predovšetkým je to o vnímaní života , čo sa v ňom deje a ako môžeme zvládať jednotlivé situácie. Tantra sa spája so sexualitou, kde má istý presah, ale tantra je hlavne o spôsobe a prežívaní života, o pocitoch vo svojom tele, do akej miery sme prítomní a vedomí, koľko životnej energie a zdravia telom prúdi. Je to introspektívne učenie o spôsobe vnímania. Tantra masáž nie je sex. Má svoje pravidlá a hranice ktoré klient neprekračuje. Ani masér neprekračuje hranice klienta. Masáže sú určené pre ženy i pre mužov. Ku každému klientovi sa pristupuje individuálne. Tantra masáž je metóda, ktorú založil Andro Andreas Rothe. Vedúci prvého nemeckého tantrického inštitútu v Berlíne. Vychádza zo základov metód rôznych fundovaných masážnych techník. Zahrňuje tiež prvky z bioenergetiky, jógy a sexuálnej terapie. Tantra je cesta, ktorá vedie k láske k sebe samému a uvedomeniu si seba samého. Filozofia tantrickej masáže vedie človeka k uvedomeniu si svojich hraníc a ochoty ich akceptovať i u druhých. A tiež vedie prijať rozkoš a blahobyt cez svoje telo. Dovoliť si mať sa dobre. Telo je považované za chrám duše a pristupuje sa k nemu komplexne, zahŕňa stránku mentálnu, fyzickú a emocionálnu. V povedomí ľudí sú tantrické masáže najčastejšie ako sexuálne masáže, čo je potrebné usmerniť. Pôvodný úmysel tejto filozofie hovorí o ozdravení tela i psychiky, vnímania svojho miesta na svete a osudu, ktorý nasledujeme. O porozumení sebe, svojim motiváciám a životným postojom. Tantra je založená na prirodzenej potrebe (nutnosti) prijímať a dávať. V závislosti od našich životných skúseností (zážitkov) a rozhodnutí s nimi spojených (vedomých či podvedomých), máme takmer všetci problém s jedným z týchto aspektov. Vo všeobecnosti ich voláme strach, obavy, bloky, či uzavretosť. Každý takýto emočný stav má časom za následok prejavenie na fyzickom tele. Ak sa bavíme o vzťahových témach, najčastejšie sa stav odrazí na okruhu pohlavných orgánov, obličkách a krížoch. Môžeme rozlišovať aj problémy vyžarujúce prevažne z hrudnej alebo panvovej oblasti, poprípade ich kombinácie.

Každý klient pred objednaním na tantra masáž najskôr prechádza úvodným rozhovorom o jeho zámere.

Upozornenie: Klient sa masérov sexuálne nedotýka, ani inak sexuálne neobťažuje. Za takých okolností bude predčasne masáž prerušená bez nároku na vrátenie peňazí!


Terapeut nelieči, terapeut je osoba, ktorá poskytuje priestor na prebudenie vnútorného liečiteľa tak, aby sa človek mohol vyliečiť sám.

Ponuka tantrických masáží

Masáž easy

Masáž je určená pre mužov, aj ženy. Začína úvodným rituálom, ktorý vás harmonizuje a pripraví na vnímanie seba samého a nie podnetov z vonka, vnímanie svojich pocitov. Naladí vás na prijímanie dotykov hebkými predmetmi, rukavičkami, na tlak horúcimi uterákmi, ktoré pomáhajú uvoľniť stuhnuté svaly, spazmy. Na jemnú masáž celého tela rukami teplým olejom. Neobsahuje masáž lingam/yoni. Masérka/masér pracuje v sarongu.

90 minút / 80€

Masáž classic

Masáž určená pre ženy, i pre mužov. Začína úvodným rituálom na uctenie tela. Obsahuje hladenie kožušinkami, uvoľňujúcu masáž celého tela rukami teplým vonným olejom a reflexnú masáž lingam/yoni na prebudenie citlivosti, intenzívne stúpanie a klesanie energie v celom tele. Napriek nahote sa klienti masérov nedotýkajú.

60 minút / 100€

90 minút / 120€

Masáž deluxe

Je určená pre mužov a ženy, začína úvodným rituálom, pokračuje masážou celého tela teplým vonným olejom rukami masérov a telom na intenzívnejšie prebudenie sexuálnej energie v tele. Obsahuje aj masáž lingam/yoni. Dotyky klientov na chrbte, alebo na ruke masérov pre pocit bezpečia, láskyplné úvodné, alebo záverečné objatie sú v poriadku. Avšak žiadne erotické dotyky nepodporujeme.

60 minút / 130€                                           Veľkonočná cena (mínus 10€ od 3.4. do 11.4.2023)

90 minút / 160€

120 minút / 190€                                        

Ponuka klasických relaxačných masáží, procedúr a terapií

Masáže prebiehajú v tichom, čistom prostredí v prítomnosti vyškolených masérov. Vôňa esenciálnych olejov, tlmené svetlo, mágia starodávnych rituálov a relaxačná hudba pomôžu navodiť správnu atmosféru. Masáž oživuje, omladzuje a ozdravuje telo i myseľ, uvoľňuje bloky a stagnácie.

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapia je všetko čo nám vonia, pripomína vôňu domova, detstvo, zážitky. Je to veľmi jemná a efektívna metóda na povzbudenie a posilnenie mysle, tela a duše s použitím prírodných olejov z aromatických rastlín, kvetov, stromov a tráv. V mnohých prípadoch je vhodným riešením pri náhrade liečby na chemickom základe. Môže byť veľmi nápomocná pri rôznych stavoch či už telesných, alebo duševných. Aromaterapeutická masáž má vyrovnávací efekt pre telo aj dušu. Spravidla je masírované celé telo. Hmaty sú pomalé, ukľudňujúce, hĺbkové. Tie majú stimulujúci, alebo relaxačný účinok, podľa stavu masírovaného. Najobľúbenejšie vône z pomedzi obľúbených sú citrusové, kvetinové, drevité, korenisté, orientálne, ovocné.

60 minút / 40€

90 minút / 60€

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž pomáha nie len pri uvoľnení svalov, ale aj mysle. Pôsobí proti stresu, depresii a únave. Používajú sa pri nej rôzne dotyky, trenie, systematické hladenie a tlaky, ktoré sú aplikované plynule po celom tele masírovaného. Dokážu stimulovať, alebo uvoľňovať svaly čím aktivujú účinok liečivej energie dotyku. Relaxačná masáž je kombináciou rôznych typov masáži a na rozdiel od klasickej masáži je jemnejšia. Cieľom relaxačnej masáže je teda vyvolať stav celkovej relaxácie a hĺbkového uvoľnenia. Je vhodná hlavne pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú každodenným preťažovaním a stresovaním organizmu. Okrem toho, že pôsobí relaxačne, dokáže povzbudiť imunitný systém, upraviť trávenie, čistiť telo od splodín, uľaviť od bolesti.

60 minút / 40€

90 minút / 60€

Anticelulitídna masáž

Aj keď môžu byť príčiny vzniku celulitídy rôzne, za hlavný dôvod sa považuje zlý krvný, lymfatický obeh a toxíni v tukových tkanivách. Ponúkame bezbolestné riešenie ako sa popasovať s celulitídou a predchádzať opätovnému vzniku. Keďže je masáž zameraná skôr na oblasť celulitídy než oblasť svalov, pracuje sa najmä s horným tkanivom. Anticelulitídnou masážou sa zrýchli krvný obeh a zvýši sa hladina kyslíka v bunkách. Vďaka zvýšenej cirkulácii má pokožka zdravší a jasnejší vzhľad. Taktiež vysoko efektívne prečisťuje lymfatický systém a urýchľuje vylučovanie odpadových látok z tela. Pri dodržiavaní určitej pravidelnosti sa anticelulitídna masáž stáva účinnou liečbou v boji s celulitídou a zároveň efektívnou prevenciou voči jej tvorbe.

60 minút / 40€

Kozmetická lymfodrenážna masáž tváre a krku

Lymfa je telová tekutina, ktorá prúdi v lymfatických cievach a kapilárach, ktorá vzniká v medzibunkových priestoroch. Lymfatický systém má dve základné funkcie. A to transport lymfy do krvného obehu a zabezpečenie imunitnej reakcie organizmu. Lymfatický systém zbiera odpadové látky zo spojivového tkaniva a lymfodrenážna masáž je podporou pre odtok lymfy. Hĺbkovo čistí od odpadových látok, zlepšuje prekrvenie, zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami. Je to jedinečný spôsob ošetrenia kože a podkožia. Manuálna lymfodrenáž sa vykonáva veľmi pomaly, malým tlakom a bez oleja. Využíva sa pri lymfedémoch, napomáha omladeniu pleti, zmierňuje opuchy a vrásky, uvoľňuje dutiny. Pred, počas, aj po masáži je dôležitý pitný režim. V kombinácii s pohybom a správnou životosprávou predstavuje neoceniteľného pomocníka pri dosahovaní viditeľných výsledkov.

45 minút / 30€

Ďalšie služby

Siesta / poradenstvo

30 minút / 30€


Meditácia v pohybe

30 minút / 30€

Liečivé zvuky

30 minút / 30€

Meditácia

30 minút / 30€Terapia /rozhovor

30 minút / 30€

Neseď doma osamelá

Neustále sa meniace životné udalosti u nás môžu niekedy vyvolať pocit menejcennosti, alebo strach z toho, že nás nikto nemá rád. Niektorí ľudia sa v takýchto prípadoch utiahnu do seba. Slovo osamelosť sa často zamieňa so slovom samota. Nemajú ale rovnaký význam. Pocit osamelosti môžeme prežívať v akejkoľvek časti nášho života. Napríklad ovdovená žena sa cíti osamelá, pretože dospelé deti už opustili rodičovský dom. Alebo sa odsťahujete do iného mesta, kde nikoho nepoznáte a nové miesto vám pripomína púšť.

Zatiaľ čo samota znamená neutrálny stav, kde nie sú prítomní žiadni ľudia, osamelosť je pocit - nastavenie voči okoliu. Inými slovami, môžeme sa cítiť osamelo aj keď sme v spoločnosti druhých. Dobrá správa je, že osamelosť sa dá prekonať.

Stretnutia s inými ženami tu boli vždy, sú prirodzené pre náš život. Môžeme spolu komunikovať, inšpirovať sa, podporovať sa, čerpať inšpirácie a učiť sa zo skúseností iných žien. Nie je to len pokec pri káve, ale aj rôzne činnosti ako tanec, výlety po okolí, kreslenie, no radi privítame aj nové nápady od vás.

Najbližšie plánované stretnutie: Sobota 8.4.2023 o 10.00, vstupné 5€/os.

V prípade záujmu sa nahláste telefonicky najneskôr do 7.4. Ostatné info po telefóne.


Chcete nás kontaktovať?