Vedomý dotyk

Určené ľuďom, ktorí chcú hlbší prežitok, ísť hlbšie do tela, do svojich pocitov, či strachov, alebo sa chcú skontaktovať so svojou vnútornou silou a krásou. Priniesť do života viac energie, citlivosť, nastaviť rovnováhu a hranice, ak s tým chcete vedome pracovať. Láskyplný dotyk prijatia seba, svojho tela bez hodnotenia a bez stanovenia cieľa. Klient sa zameriava na seba, v meditatívnom stave, vníma svoju energiu. Obsahuje dotyky na celom tele iba rukami. Pri intímnom dotyku sa nesústredíme za každú cenu na orgazmus a erekciu. Nechávame tomu voľný priebeh a rešpektujeme múdrosť a individuálne potreby vášho tela. Kúzlo spočíva v individualite, prítomnom momente a vo vzájomnej interakcii. Pomocou láskavého dotyku, nacítenia sa, prácou s intimitami a energiou sa vyživuje telo a duša. Je to cesta, ako lepšie a do väčšej hĺbky spoznávate svoje telo. Poznávate intenzitu potešenia a radosti, ktorú môžete vo svojom tele prežívať. Dotýkať sa dá aj všeobjímajúcim nesexuálnym spôsobom. Pevný dotyk ukotví telo v prítomnosti a pomalý a jemný dotyk spomalí uponáhľanú myseľ v stave plynutia. Dotyky sú jednostranné. Pracujem na masážnom stole.

1H/100€

Učenie tantry nie je primárne sexuálne učenie, no často sa to takto mylne chápe. Tantra je učenie osobnostného rozvoja, ktoré zahŕňa aj tému sexuality a intimity. Nie je to len to, čo sa deje v spálni, ale hlavne to, čo sa deje v živote a ako rôzne situácie zvládame. Tantra sa často spája so sexualitou, kde má aj istý presah, ale tantra je hlavne o spôsobe života, o pocitoch, do akej miery sme prítomní a koľko zdravia a životnej energie telom prúdi. Je to introspektívne učenie toho, kto som a ako prežívam pocity.

Kontraindikácie:

Zápaly, horúčky, infekcie, vírusy, hnačky, žalúdočné sondy, tesne po jedle, nevoľnosť, nádorové ochorenia, rakovina, natrhnuté svaly, zlomeniny, popáleniny, čerstvé úrazy, vykĺbenia, aktívna dna, silná osteoporóza, kožné ochorenia, kŕčové žily, varixy, cukrovka, tuberkulóza, herpesy, pásový opar, plesne, alkoholizmus, narkománia, pohlavné ochorenia, AIDS, srdcové zlyhávanie, užívanie antibiotík.

Indikácie:

Únava, nespavosť, napätie, stres, migrény, bolesti hlavy, kĺbov, svalov, preťaženie, menštruačné problémy, prevencia...